Furore, protože láska prochází žaludkem

Jistě se mezi našimi zákazníky najde někdo, kdo si stejně jako my pochutná na něčem nevšedním, co dozajisté uspokojí chuťové pohárky i těch nejnáročnějších gurmánů. Přesně pro tyto spřízněné duše jsme si připravily novinku, kterou jsou ovoncno-kořeněné dipy z Rakouska od značky Furore. 

Furore - kulinářská historie začíná v Bregenzerwaldu v roce 1999. Ve výrobně požitků Furore vyvíjejí skvěle propracované hořčičné omáčky a další jemné delikatesy, které můžete výjimečně dobře kombinovat - se sýry, rybami nebo masem. V nabídce mají více než 15 různých druhů. Vždy je pro ně důležité, aby jednoduše doprovázely původní chuť jídla a nepřebíjely ji. Díky tomu vám ovocné a kořeněné chutě jejich výtvorů nabídnou jedinečný chuťový zážitek s pokaždé trochu jiným nádechem. Se sýrem jsou úplně jiné než s masem nebo rybou.

Přidejte si k objednávce voňavých produktů i něco dobrého na zub ❤

K nám do obchůdku jsme zařadily jejich novou řadu Spicy-fruits v BIO kvalitě, což jsou jedinečné dipy v šesti růžných ovocno-kořeněných kombinacích. Každá kombinace je chuťově výjimečná a skvěle se hodí k různým druhům sýra. Dipy neobsahují žádné konzervační látky, ani barviva a my věříme, že si je zamilujete stejně tak, jako my ❤.

 

 

Recenze e-shopu
90%
Myslí ekologicky
Uvítala bych, kdyby byla expirace produktů v eshopu vždy uvedena. Myslím, že toho není zcela jednoduché docílit.
100%
rychlost,přehlednost,bezpečně zabaleno,pokaždé příjemná zkušenost
100%
100%
100%
100%
Výběr zboží,Ceny,Rychlost doručení
100%
100%
100%
Pečlivě vybrané produkty, rychlost doručení, zákaznický servis, široká nabídka
100%
Komunikace, rychlost, přehlednost....
Nic
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR