Váš nový rituál krásy má jméno JouJou Botanicals

Co se vám vybaví, když se řekne žužu? Naprosté většině z nás sladká želatinová cukrovinka, kterou jsme si kupovali jako děti na poutích. V zahraničí asi stejnou pochoutku nenajdete, nejvíce podobné žužu je marshmallow (ostatně žužu je synonymem právě pro marshmallow). Marshmallow je zase anglický název pro proskurník lékařský (u nás známý též jako ibišek) vytrvalou bylinu, pravděpodobně pocházející ze Středomoří. Právě z proskurníku se v dávných dobách vyráběly cukrovinky, předchůdci dnešních marshmallow. A právě divokými bylinami se Středomoří jen hemží a je škoda, že i přes jejich léčivé účinky nejsou tyto rostliny příliš využívané. To se rozhodla změnit jedna mladá chorvatská značka. A tak se pomalu, ale jistě dostáváme ke skutečné středomořské perle mezi přírodní kosmetikou.

Zahrajte fanfáru, roztáhněte červený koberec a přivítejte s námi v portfoliu novinku JouJou Botanicals! Tohle je totiž něco extra!

JouJou [žu žu] to je příroda a biotechnologie

Kosmetika Joujou [žu žu] Botanicals v sobě snoubí organické, divoké a udržitelné ingredience spolu s nejlepšími aktivními výtažky zelené biotechnologie a poskytuje tak vysoce účinnou péči v každém produktu. Díky tomu jsou produkty JouJou nejen udržitelné, ale také vysoce účinné. Vybírají to nejlepší z divoké přírody, často se jedná o lokální středomořské rostliny, které jsou planě rostoucí. Často se na ně zapomíná, přitom tyto plané rostliny mohou být skvělým zdrojem ingrediencí pro péči o pleť.

JouJou Botanicals založila Nikolina Firm, která se v prvopočátcích zaměřila na výrobu ekologických mýdel. Poté přišly na řadu tělové oleje a další produkty. A proč to všechno vlastně vzniklo? Nikolina hledala vhodnou kosmetiku pro svoji pleť, ale protože její pleti žádná kosmetika nevyhovovala, rozhodla se, že si vyrobí kosmetiku vlastní. Takovou, díky které si svůj každodenní pravidelný rituál krásy užije plnými doušky.

Nikoliny přáním (a dalo by se říci, že i posláním značky JouJou Botanicals) je nahradit všední, hektickou rutinu péče o pleť speciálními raw a organickými rituály, které rozvinou vaši sebelásku, která vychází z hloubky vaší duše.

Zkuste trochu zpomalit a dopřát své pleti klid, udělat si z běžné rutiny, zkrášlující rituál. V JouJou věří, že péče o pleť vychází z vnitřku naší duše, že krása není jen povrchové pozlátko, ale je to cesta, založená na lásce, péči a potěšení. Krása daleko přesahuje fyzickou stránku, naopak spojuje vnitřní klid a duchovní cestu s péčí o vnějších schránku – naši pleť a pokožku.

 

Vybíráme nejen očima

Protože je pro JouJou Botanicals kombinace krásy a udržitelnosti naprosto stěžejní, balení jejich produktů je nejen luxusní a krásné, ale také recyklované a recyklovatelné. Když jsme otevřely první balík s kosmetickými produkty, naprosto nás nadchly jejich obaly. Na vaší poličce v koupelně rozhodně ostudu neudělají, právě naopak. Už jen pouhý pohled na ně vás donutí zpomalit a užít si ranní či večerní rituál krásy.

Neméně důležitá je i vůně. Jemné vůně produktů vás okamžitě přenesou do letního přímořského letoviska, kde ucítíte třeba exotickou vůni kokosu, spojenou s jemnou vůní přírodních bylin a mořským vánkem.

Dopřejte luxusní rituál péče o pleť nejen sobě, ale i svým nejbližším. Dárková balení kosmetiky JouJou Botanicals budou jednoznačně hitem, protože kromě kosmetických produktů v nich najdete i nezbytné doplňky, jako je kosmetický štětec či guashu, destičku na obličej.

A kdybychom měly doporučit jen jeden produkt (což je po vyzkoušení skoro nemožné), vybraly bychom víceúčelový tělový olej Island girl. Využijete jej na obličej, tělo i vlasy. Během léta, ale i na podzim a v zimě. A navíc se vám při jeho nanášení vybaví divoké letní vzpomínky, které stojí za to prožít ještě jednou. 

Tahle mladá značka chorvatské krásy má ty nejlepší předpoklady stát se minimálně celoevropským bestsellerem. Pojďte se spolu s námi vydat na duchovní cestu krásy, která nezačíná a nekončí jen ranní a večerní rychlou rutinou v koupelně.

 

Vaše holky ❤️

 

Zdroj: JouJou | Organic Skincare Redefined | (joujoubotanicals.com)

 

28.4.2024

 

Recenze e-shopu
100%
rychlost, serióznost, v balení dárek :-)
100%
Rychlé dodání
100%
Velký výběr, rychlé dodání.
100%
100%
100%
100%
U
100%
Pestrý výběr zboží Přehledný web Rychlost Balení
100%
Krasné zboží příznivé ceny rychlé doručeni do boxu nadherná prezentace balíčku, krásně zabalené, voňavé, dáreček
100%
Výběr nej kosmetiky světových i našich značek, vše má čisté složení Krásně vše zabalené L e a h l a n i - havajská kosmetika je naprosto nejlepší (jejich vůně, čisté složení, stojí za to) J o u Jou - chorvatská kosmetika TOP Určitě nakoupím znovu a vyzkouším jejich další produkty
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Ke každé objednávce vzoreček zdarma
Jako dárek vám vždy přibalíme nějaký vzoreček
Široký výběr
V naší nabídce máme více jak 50 značek
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR