MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídce

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídceŽivel znamená neovladatelnou a nezkrotnou přírodní sílu. Věda zná čtyři živly – oheň, vodu, vzduch a zemi, jako základní složky světa. Tyto tradiční 4 živly doplnil Platón o pátý, který uznává i buddhismus a taoismus a označuje ho symbolem kruhu. Je to nejen věda, ale i filozofie a alchymie, které s nimi pracují a často i alternativní medicína. A právě všemi těmito živly se inspiruje naše další novinka MYRRO, řecká přírodní kosmetika, v jejímž sortimentu najdete pleťové i tělové přípravky, přísady do koupele, vlasovou kosmetiku, letní i dětskou péči a to vše s certifikací GMO free

 

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídce

Ano, čtete správně, tato kosmetika má certifikaci GMO free, navíc produkty neobsahují minerální oleje, parabeny, barviva, silikony, ani SLS & SLES, tudíž mají všechny alergie, ekzémy i akné smůlu! :) Část produktů má biologicky odbouratelný obal z cukrové třtiny a k tomu všemu kosmetika krásně voní, jako čistá příroda, moře a bylinky. 

 

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídce

 

Byly jsme nedočkavé, a tak jsme vyzkoušely tělové máslo Body Butter Vanilla-Hazelnut, které má zvláčňující, ochranné a hojivé vlastnosti, je známé také vyhlazujícími účinky na pokožku. Máslo má lehoučkou konzistenci a velmi rychle se vstřebává. Navíc ta vůně, ta vůně! Připomíná nám kokosové kuličky Raffaello.... takže? Když chcete večer zhřešit, ale zdravě, namažte se tímto zázrakem od hlavy až k patě.

 

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídce

 

Značka MYRRO nás velmi mile překvapila i tím, že ve své nabídce má speciální řadu Hojivých balzámů HERBALISM, mezi které patří například Arnikový balzám na bolest kloubů a svalů, Eukalyptový balzám na nachlazení, Propolisový balzám k léčbě virových infekcí nebo Bělící balzám na pigmentové skvrny.  

 

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídce

 

Za nás tedy určitě palec nahoru, všechny produkty stojí za vyzkoušení! 

Recenze e-shopu
100%
Jako vždy skvělá komunikace. Velký výběr produktů a bleskové dodání.
100%
bleskurychlé odeslání zboží ,přehledný eshop ,krásně zabalený, voňavý balíček je potěšení rozbalovat
100%
100%
Výborná komunikace, expresní dodávka zboží
100%
Rychlé odeslání, krásně zabalené, top produkty.
100%
Bleskové doručení do druhého dne
100%
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR