Namaste

Slovo jóga znamená sjednocení, rovnováhu a vyváženost. Překládá se z mnoha jazyků, označuje duchovní nauku, ale používá se i pro tělesná a duchovní cvičení. Jóga je mocná, neboť dokáže ovlivňovat naše těla jak fyzicky, tak i emocionálně. Její studium se rovná životní filosofii. Jóga je velmi svobodná a respektuje osobní nezávislost. Nezakládá se na omezeních a zákazech, ale na rozvoji těla a duše. 

 

Namaste 

 

Namaste, pozdrav, kterým končíme cvičení jógy. Skrývá v sobě ale víc, než jen rozloučení. Je i vyjádřením poklony, úcty a zdvořilosti. Vyslovení pozdravu Namaste vždy provází gesto spojených rukou před hrudníkem, jenž vyjadřuje jednoznačný projev úcty k partnerovi. 

Dnešní dobu mnozí z nás vnímají jako hektickou. Je tedy důležité umět se zastavit, věnovat se alespoň chvíli pouze sobě, pustit si hudbu, která je nám příjemná, zapálit svíčku, zacvičit si, meditovat nebo jen tak být sám se sebou a svými myšlenkami, potichu a s uvědoměním svého nitra. Jóga je pro tyto účely ideálním prostředníkem. Její neopakovatelnou atmosféru nám mohou pomoci dotvořit éterické oleje, jejichž vůni můžete nechat rozptýlit například v difuzéru, nebo na keramické destičce. Vyžaduje-li si situace rychlé osvěžení prostoru, svěle vám poslouží jógové spreje❤️.

✅ Jógové spreje

Aromaterapeutické a zároveň dezinfekční spreje s originální recepturou a ryze českou výrobou. Díky nim zaručeně probudíte své smysly na další úroveň a zároveň vydezinfikujete svoji jógovou podložku od bakterií a nepříjemných pachů. Vybírat můžete z více vůní podle vaší aktuální nálady. Mateřídouška, bazalka, nebo snad tea tree? Je to jen na vás :)

Namaste

Potřebujete dlouhodobější aromaterapeutický zážitek? 

✅ Pak zvolte difuzér. Dokonalou atmosféru vám navodí například ZEN difuzér od značky Nobilis Tilia. Ten vytváří velmi jemnou mlhu. Využívá ultrazvukových vibrací k výrobě studené a suché vodní mlhy, v níž se do vzduchu rozptylují éterické oleje. Je tudíž velmi šetrný, udržuje kvalitu éterických olejů a tím i jejich účinnost. Vybírat můžete z nekonečného množství vůní. Vůně bergamotu, levandule, citrónové trávy nebo speciálně namíchané směsi olejů..

 

Namaste

Z vůní vhodných do aromadifuzérů máme nejraději směs éterických olejů Jóga balanc od Nobilis Tilia, která dotváří harmonii, které potřebujete docílit. Tato nádherná, omamná směs vůní byla připravena, aby vám pomohla najít životní rovnováhu, posílit vaši vnitřní energii a sebedůvěru a vykročit ven z napětí, stresu a úzkosti. Stejně tak jsme si oblíbily uklidňující směs do aromadifuzéru JO BROWNE Calm. Uklidňující náladu vám pomůže nalézt jejich kombinace růže, santalového dřeva, jasmínu, bazalky a heřmánku.

 

Namaste

 

Vše ostatní pro váš nejdokonalejší prožitek z jógy naleznete ZDE

Vnímejme život všemi smysly! Namaste!

Recenze e-shopu
100%
100%
U
100%
Pestrý výběr zboží Přehledný web Rychlost Balení
100%
Krasné zboží příznivé ceny rychlé doručeni do boxu nadherná prezentace balíčku, krásně zabalené, voňavé, dáreček
100%
Výběr nej kosmetiky světových i našich značek, vše má čisté složení Krásně vše zabalené L e a h l a n i - havajská kosmetika je naprosto nejlepší (jejich vůně, čisté složení, stojí za to) J o u Jou - chorvatská kosmetika TOP Určitě nakoupím znovu a vyzkouším jejich další produkty
100%
Velký výběr přírodních produktů, rychlé dodání.
90%
Mohu objevit i další produkty z novinek
100%
Skvělá komunikace. Velmi proklientský přístup, který se v dnešní době moc nevidí. Ekologicky zabaleno.
100%
100%
Trefná reklama Orientace v obchodě Dobrý popis zboží, včetně INCI na webu, i na výrobku Zdravé složení Kvalitní výrobek Obal zboží
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Ke každé objednávce vzoreček zdarma
Jako dárek vám vždy přibalíme nějaký vzoreček
Široký výběr
V naší nabídce máme více jak 50 značek
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR