📦V horkých dnech, prosím volte jinou dopravu než do BOXŮ. Děkujeme, Vaše holky ♥️

REWINED CANDLES, inspirované vínem

✅ Když jsme se v našem obchůdku rozhodly rozšířit nabídku svíček, věděly jsme, že už nechceme jen tak ledajaké svíčky. Chtěly jsme něco víc. Hotový produkt, který by nesl nějaký příběh, který by měl nějakou přidanou hodnotu, který by zaujal na první pohled a který by tak trochu vyčníval z řady a byl jednoduše skvělý! Podařilo se to, v co jsme už ani nedoufaly. Našly jsme úplný poklad mezi svíčkami a tak vám můžeme s radostí představit Rewined Candles.

✅ Svíčky Rewined vypráví úžasný příběh, který začal v americkém městě Charleston v roce 2009. Za vším stojí jistý Adam Fetsch, který pracoval v restauraci, v níž mu každý den procházely rukama stovky prázdných lahví od vína. Adam začal přirozeně přemýšlet nad tím, jak by mohl nevyužité láhve dále použít a v tu chvíli se pomalu a jistě začal rodit nápad, který už můžete tušit. Lahve zkusil seříznout a využít pro výrobu svíček s vůněmi inspirovanými oblíbenými odrůdami vín.

✅ Svíčky v recyklovaných lahvích od vína zpočátku vyráběl u sebe doma a prodával na místním trhu. Unikátní spojení funkčního designu a vůní inspirovaných vínem se však brzy stalo hitem a svíčky Rewined začali vyhledávat prodejci v širším okolí a postupně po celém světě.  Každý vyrobený kus je originál, protože se dodnes vyrábí ručně. Můžete si tak být jisti, že máte doma skutečně jedinečné a osobité dílo, které navíc nádherně a dlouho provoní váš domov.

✅ Každá svíčka obsahuje pouze prvotřídní přírodní sojový vosk, díky němuž si můžete vychutnat naprosto čisté a nekonečně dlouhé hoření.

✅ Dobu hoření výrobce garantuje opravdu dlouhou. Svíčka vám bude dělat radost minimálně po dobu sedmdesáti hodin!

REWINED CANDLES, inspirované vínem ????

✅ V Rewined Candles šli ještě dál a rozšířili nabídku o originální vinné svíčky barrel, které jsou inspirované sudy, ve kterých víno dozrává a jsou tedy vyrobeny z přírodního akáciového dřeva.

 

REWINED CANDLES, nejoriginálnější svíčky, které známe!

 

✅ Dáváte před víny raději přednost míchaným drinkům? I na takové případy v Rewined Candles pomysleli a tak vznikla originální řada Coctail collection. Zvolíte mojito, margaritu, nebo snad negroni drink? :)

 

REWINED CANDLES, inspirované vínem ????

✅ A protože jsme obchůdek s přírodní kosmetikou, nemohly jsme nechat bez povšimnutí Rewined tuhá mýdla. Zamilovaly jsme si jejich jedinečnou a nápaditou vůni. To vše v úhledně zabaleném lněném papíru.

✅ Rádi byste pořídili příslušenství ke svíčkám Rewined? Originální zápalkybavlněné sáčkyzhášedla, nebo stylové nůžky na knot? Vše u nás v obchůdku snadno najdete a pořídíte :)

✅ JEDNA ZAJÍMAVOST KE SVÍČKÁM: Víte, jak poznáte tu jedinou a pravou svíčku Rewined Candles od napodobenin? Podle toho, že žádná ze svíček nikdy není stejná. Každý jednotlivý kus je unikát vyrobený ručně a s láskou. Ruční prací totiž vznikají náhodně drobné nerovnosti a úlomky v místě řezu. Stejně tak vůně a kvalita svíček je zřejmá na první přičichnutí. Jednoduše, když jednou vyzkoušíte Rewined svíčku, už nikdy nebudete chtít jinou! :)

✅ NÁŠ TYP: Dohořením svíčky její život nekončí. Zůstane vám kvalitní obal, který můžete dále využít, například jako vázu, květináč, nebo stojánek na tužky. Nápadů na využití je mnoho, záleží jen na vaší představivosti :)

Recenze e-shopu
100%
100%
Skvělá komunikace obchodu Balíček je nádherně ekologicky zabalený a voní po levanduli. Rozbalovaní je radost. Je to jako rozbalovat dárek, který si opravdu přejete.
100%
100%
100%
100%
100%
100%
100%
Kvalitní kosmetika
100%
rychlost, serióznost, v balení dárek :-)
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Ke každé objednávce vzoreček zdarma
Jako dárek vám vždy přibalíme nějaký vzoreček
Široký výběr
V naší nabídce máme více jak 50 značek
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR