Přírodní péče o pleť při opalování. To je Suntribe

Chystáte se na dovolenou k moři nebo do vysokohorských oblastí? Co všechno si s sebou zabalit na dovolenou tady rozepisovat nebudeme, ale věříme, že opravdu každý si do svého cestovního kufru přibalí opalovací krém. Zajímáte se o udržitelnost, ochranu přírody a přírodní kosmetiku, která neškodí ani lidem ani živočichům? Máme pro Vás skvělý tip na svobodomyslnou švédskou značku opalovacích krémů, kterou si okamžitě zamilujete!

Suntribe – švédské slunce na cestách

100 % přírodní opalovací krémy vyrábí švédská značka Suntribe. Tu založili asi před 3 lety tři surfaři a přátelé – Karl, Hampus a Julie. Všichni jsou nadšení sportovci a milovníci přírody, ve které tráví většinu času. A protože chtějí přírodu chránit, rozhodli se vyrábět přírodní opalovací krémy, které jsou 100 % bez umělých chemických látek a zbytečných přísad. V krémech Suntribe tak nenajdete žádné konzervanty, syntetické chemické látky ani parfémy. Ochráníte tak sebe i planetu. Věděli jste, že až 63 % složek obsažených v konvenčních opalovacích krémech je škodlivých pro člověka a pro životní prostředí? A těch faktů, které hovoří proti konvenčním opalovacím krémům je mnohem více. 

Jak sami zakladatelé říkají, pro jejich úspěch na trhu s přírodní kosmetikou jsou důležité tři základní složky: veliké vlny, které dávají věci do pohybu, trocha slunce, které v každém probudí dobré nápady a sdílená vášeň, která vše spojí dohromady.

Motto Suntribe by se dalo shrnout do jednoduché věty: "Přispíváme ke změně." Protože používání čistě přírodních produktů by nemělo být cestou jen pro pár vyvolených, ale měla by to být cesta dostupná pro všechny. Produkty jsou důkazem toho, že můžete mít zároveň vysokou funkčnost i bezpečnost a kompromisy nejsou nutné. V kosmetických produktech nikdy nenajdete něco, co by popíralo tyto ideály (jako např. syntetické chemické látky), jenom proto, že se jedná o levnější způsob výroby. 

Existuje opravdu přírodní opalovací krém?

Běžné opalovací krémy obsahují mnoho chemických přísad, které nejsou vhodné ani pro naši pokožku, natož pro faunu a flóru, která žije v mořích a oceánech. Řešením jsou přírodní opalovací krémy, které jsou 100 % bezpečné pro Vás i pro přírodu, certifikované a bez syntetických chemikálií. Krémy a další produkty Suntribe obsahují jen a pouze přírodní složky, které zároveň vynikají vysokou funkčností jako jsou například přírodní oleje a vosky, másla a přírodní minerály. 

Všechny organické složky v produktech jsou certifikovány COSMOS Organics nebo EcoCert. Kromě toho má Suntribe švédský certifikát The New Generation Cert, který zaručuje, že je Suntribe společnost, která usiluje o jasnou a udržitelnou budoucnost ve všech směrech podnikání. Krémy jsou bez mikroplastů, bez nanočástic a mají označení Reef Safe, které znamená, že produkty neškodí vodním rostlinám ani živočichům a nezpůsobují bělení útesů. 

Všechny produkty Suntribe označené SPF a/nebo UVA splňují oficiální normy pro ochranný slunečný faktor a oficiální standardy pro testování UVA. Zároveň všechny produkty Suntribe označené jako voděodolné splnily oficiální zkoušku ponořením do vody. Suntribe si oblíbili především surfaři po celém světě. Máte tak jistotu, že jsou produkty testovány i v těch nejnáročnějších podmínkách, na různých typech pokožky a v těch největších vlnách.

Jak funguje ochrana před sluncem u produktů Suntribe?

Jednou z nejdůležitějších složek v opalovacích produktech Suntribe je oxid zinečnatý, který je jedním z nejbezpečnějších a nejúčinnějších UV filtrů. Jedná se o minerální UV filtr, takže vaši pokožku chrání ihned po nanesení, a navíc je bezpečný pro korálové útesy a mořský život. Nemusíte tedy čekat, než začne ochrana působit jako u běžných opalovacích přípravků.

V široké nabídce si vybere každý – ať už jste vyznavačem vodních či zimních sportů, který se nebojí extrému, nebo plážovým povalečem. Máme i řešení pro děti, které si dokáží čas na pláži užívat hodiny a hodiny. Krémy najdete i ve speciálním balení, které vám nezabere místo a budete je mít tak neustále při ruce. A nechybí ani péče o pleť a tělo po opalování!

To, že jsou produkty Suntribe skvělé víme. Jak moc jsou skvělé se můžete přesvědčit i v článku na blogu Růžový chroust :-)

 

Věděli jste, že až 63 % složek obsažených v konvenčních opalovacích krémech je škodlivých pro člověka a pro životní prostředí? A že už sedm zemí a regionů po celém světě přistoupilo k zákazu používání chemických UV filtrů? Najdete mezi nimi například Havaj, Mexiko nebo Thajsko.

A co s tím? Jak tedy přírodě pomoci a ochránit ji? Řešení těchto problémů začíná u každého z nás. Se správnými znalostmi a odhodláním nemusíme používat konvenční opalovací krémy. Existují zodpovědné alternativy ke všem kosmetickým prostředkům, které na trhu najdete. Fungují stejně dobře a bez následků. Stačí jen změnit naše zvyky. Nemusíme přestat používat kosmetiku, jen si pojďme vybrat takové produkty, které mají stejné výsledky, ale bez negativních důsledků. 

Vaše holky ❤️

 

17.4.2024

Zdroj: https://suntribesunscreen.com/cs/

Recenze e-shopu
100%
100%
U
100%
Pestrý výběr zboží Přehledný web Rychlost Balení
100%
Krasné zboží příznivé ceny rychlé doručeni do boxu nadherná prezentace balíčku, krásně zabalené, voňavé, dáreček
100%
Výběr nej kosmetiky světových i našich značek, vše má čisté složení Krásně vše zabalené L e a h l a n i - havajská kosmetika je naprosto nejlepší (jejich vůně, čisté složení, stojí za to) J o u Jou - chorvatská kosmetika TOP Určitě nakoupím znovu a vyzkouším jejich další produkty
100%
Velký výběr přírodních produktů, rychlé dodání.
90%
Mohu objevit i další produkty z novinek
100%
Skvělá komunikace. Velmi proklientský přístup, který se v dnešní době moc nevidí. Ekologicky zabaleno.
100%
100%
Trefná reklama Orientace v obchodě Dobrý popis zboží, včetně INCI na webu, i na výrobku Zdravé složení Kvalitní výrobek Obal zboží
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Ke každé objednávce vzoreček zdarma
Jako dárek vám vždy přibalíme nějaký vzoreček
Široký výběr
V naší nabídce máme více jak 50 značek
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR