HERBATINT - nejčastější otázky a odpovědi

Před pár týdny se v obchůdku objevila značka Herbatint, která nabízí přírodnější barvy na vlasy. Moc nás těší, že Vás oslovila a zajímáte se o ni stále více. Jelikož barvy Herbatint se trochu liší od běžně dostupných barev na vlasy, rozhodli jsme se pro Vás připravit článek s nejčastějšími otázkami a odpověďmi.

Kolik peroxidu obsahují barvy?

Výrobce uvádí, že v namíchaném barvícím gelu je pod 3 % peroxidu. Zákazníci používají Herbatint na chemií barvené vlasy bez problémů. Vlasy zesvětluje maximálně o 2 odstíny. U ztmavení není omezení. U hodně chemií zničených vlasů se doporučuje vybírat spíše světlejší odstín, pigment do narušeného vlasu více "chytá". Takže pokud se rozhodujete mezi dvěma odstíny, raději zvolte ten světlejší. Ztmavovat jde poté vždy jednodušeji, než naopak. Pokud si nejste jisti výběrem barevného odstínu, můžete jej otestovat na pramínku vlasů.

Kolik stojí barvy Herbatint?

Cena barev je 337 Kč nebo 13,33 EUR.

Mohou se používat na citlivou pokožku?

Barvy jsou dermatologicky testované i na citlivou pokožku. Před prvním použitím je ale i tak nutné udělat test citlivosti, abyste zjistili, jak na barvu bude reagovat přímo Vaše pokožka.

Jsou barvy testovány na zvířatech?

V našem obchůdku najdete pouze přírodní kosmetiku, která se na zvířatech netestuje.

Co znamená písmenko za číslem barvy?

Písmeno za číslem značí odstínové řady: 

N - přirozené odstíny

D - zlaté odstíny

C - popelavé odstíny

R - rezavé odstíny

M - mahagonové odstíny

DR - zlato-rezavé odstíny

FF - módní barevné odstíny

Všechny odstíny Herbatint se mohou navzájem míchat, vždy ale musí být použit stejný objem barvy a vyvíjecí emulze.

Jak barvy barví?

Barvy mají vysoké krytí, velmi dobře kryjí šediny a dokážou zesvětlit až o dva odstíny. Vlasům mohou navrátit i původní odstín. Prosím, myslete ale na to, že výsledná barva po obarvení nemusí být vždy totožná s barvou na krabičce. Záleží totiž na původní barvě vlasů, geneticky daném pigmentu ve struktuře Vašich vlasů, který se nemusí ukázat v přirozené barvě vlasů, ale některé Herbatint barvy ho mohou “vytáhnout”, aktuální barvě (tzn. jaká barva byla aplikovaná před Herbatintem), ale také na tom, jestli máte odrosty, šediny nebo melír.

Kryjí barvy šediny?

Barvy Herbatint kryjí šedé vlasy od první aplikace. Nicméně pokud máte více jak 30 % šedých vlasů a vybíráte některou z barev z odstínové řady C, D, R, DR, M nebo FF, pro dokonalý výsledek barvy byste měli vybrat také stejný odstín z přírodní řady a v daném poměru barvy smíchat. Více si o tom můžete přečíst v článku Herbatint - tipy pro perfektní krytí šedin.

Obsahují barvy hennu?

Barvy Herbatint hennu neobsahují. Některým zákaznicím se barva může lehce vymývat, ale pozorují to spíše na šedivých vlasech. Pokud se Herbatint aplikuje na "čerstvou hennu", může se barva vymýt více, protože vlas je hennou obalený a pigment se nedostane k vlasu a zůstane na povrchu. Proto se doporučuje počkat po aplikaci henny alespoň 3 - 5 týdnů, případně jak výrobce uvádí – počkat, až vlasy odrostou.

Jak velké je balení?

Barva na vlasy vystačí na dvě použití.

Čím jsou barvy Herbatint výjimečné?

Barvy jsou bez amoniaku, resorcinolu, alkoholu, parabenů, parfemace a mají nízkou koncentraci peroxidu. Barvy jsou dermatologicky testované na citlivou pokožku a při aplikaci jsou bez zápachu. Jsou vhodné i pro vegany.

Zajímá Vás něco ještě jiného? Zanechte nám pod článkem komentář a připravíme pro Vás další článek.

 

1.9.2022

Recenze e-shopu
100%
100%
U
100%
Pestrý výběr zboží Přehledný web Rychlost Balení
100%
Krasné zboží příznivé ceny rychlé doručeni do boxu nadherná prezentace balíčku, krásně zabalené, voňavé, dáreček
100%
Výběr nej kosmetiky světových i našich značek, vše má čisté složení Krásně vše zabalené L e a h l a n i - havajská kosmetika je naprosto nejlepší (jejich vůně, čisté složení, stojí za to) J o u Jou - chorvatská kosmetika TOP Určitě nakoupím znovu a vyzkouším jejich další produkty
100%
Velký výběr přírodních produktů, rychlé dodání.
90%
Mohu objevit i další produkty z novinek
100%
Skvělá komunikace. Velmi proklientský přístup, který se v dnešní době moc nevidí. Ekologicky zabaleno.
100%
100%
Trefná reklama Orientace v obchodě Dobrý popis zboží, včetně INCI na webu, i na výrobku Zdravé složení Kvalitní výrobek Obal zboží
Rychlé doručení s láskou a péčí
Balíčky zasíláme jako by to byl dárek pro naše blízké
Jsme tu pro vás
Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme
Doprava ZDARMA nad 1700 Kč
Získejte dopravu zdarma k vaší objednávce
Ke každé objednávce vzoreček zdarma
Jako dárek vám vždy přibalíme nějaký vzoreček
Široký výběr
V naší nabídce máme více jak 50 značek
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
IČO: 05080720
DIČ: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR